Home arrow صفحه اصلی arrow آوای مارکده arrow گزارش نامه 77 اول دی ماه 93
گزارش نامه 77 اول دی ماه 93 چاپ ارسال به دوست
نویسنده Administrator   
1389/08/21 ساعت 15:09:07
فهرست صفحات
گزارش نامه 77 اول دی ماه 93
صفخه 2
صفخه 3
صفخه 4
صفخه 5
صفخه 6
صفخه 7
صفخه 8
صفخه 9
یادداشت ها

نویسنده Anonymous در تاریخ 1393/10/06 ساعت 00:28:47
سلام جناب آقای شاهسون ما به وجود شما در روستا افتخار میکنیم ،امیدواریم که سالهای سال زنده وسرحال باشید ودر مسیرارتقای فرهنگ روستا تلاش کنید.

نویسنده جوان دلی پر از در در تاریخ 1393/10/06 ساعت 03:36:29
سلام.خیلی متاسفم جناب شاهسون.واقعا دانشمند نابقه ای هستی برادر.جلسه را اصولگرایان ترتیب دادند؟ خیلی ساده ای ؟ گزارش دهندگان سر شما را زیر برف کرده اند یا شما از خود خبر رواج می دهی؟جلسه را اصلاح طلبان ترتیب دادند.ضمنا طبق اطلاعات موثق رییس اصلاح طلبان بخش نیز در جلسه حضور داشته و یکی از دو نقد گزارشتان از نقل سخنان آن فرد است.بدا به حال ما؟کدام اصولگرا؟ کدام تحمیل نظر؟کدام کسب قدرت و باند بازی ؟کدام شورای بخش و رییس شورای بخش؟ نکند در خوابید؟شورای بخش در خواب تشریف دارند والا در اصل آنان بودند که می بایست بخش و جلسات را مدیریت می کردند؟اعضای شورای بخش را در جلسه ای جمع کنید و نظرات آنان را در مورد بخش و توسعه آن بدانید ، بعد خواهید فهمید چه خاکی بر سرمان شده با این شورای بخش ، باید کاری کنید تا آقایان استعفا داده و دیگران جایگزین شوند؟ دوست دارم بررسی نموده و در جواب پیام اسم پنج نفر از شوراهای فعال،توانمند و بافکر و خلاق بخش را معرفی کنی؟واقعا برای بخشمان دلم می سوزد .بخشدار فعلی واقعا مدیر است؟؟؟!!

نویسنده دوست از هوره در تاریخ 1393/10/06 ساعت 03:41:34
آقای شاهسون در جلسه انتخاب بخشدار آیا در بین شرکت کنندگان آدم متفکر،دلسوز،خوش فکر و خلاق نیز وجود داشت ؟ چند نفر ؟ از کدام روستا بودند؟

نویسنده محمدعلی شاهسون در تاریخ 1393/10/06 ساعت 07:49:21
پاسخ: دوست گرامی جوان دلی پر از درد، سلام و تشکر از بازدید و یادداشتتان. 
من متاسفانه افراد منطقه را نمی شناسم و نمی دانم کی زیر علم کدام دسته سینه می زند اگر در اطلاق افراد حاضر در جلسه به اصول گرایان و یا اصلاح طلب خطایی صورت گرفته ناشی از این است که به من چنین سخنان متضادی گفته اند و من صرفا شنیده ها را گزارش کرده ام هرکجایش خطا هست پوزش می خواهم. من هم با شما موافقم که شورای بخش باید این طرز فکر را مدیریت می کرد و به سرانجام مقصود می رساند. از من خواسته اید که پنج نفر از افراد شورای فعال و توانمند و با فکر خلاق را معرفی کنم، دوست گرامی از آنجایی که شناخت من از افراد منطقه کم است هر نظری که بدهم ممکن است با واقعیت منطبق نباشد. ولی چیزی را که دقیق می دانم این است که اصولا مسئولان حکومتی ما و تا حدودی هم مردم ما البته انها که بیشتر در صحنه هستند و سر و صدایی دارند نه همه ، از چاپلوس و متملق و متظاهر و مداح بیشتر خوششان می آید و می بینیم میدان دار هم هستند باز هم متاسفانه در جامعه ی ما کالای دانایی، توانمندی، خلاقیت چندان خریدار ندارد.

نویسنده محمدعلی شاهسون در تاریخ 1393/10/06 ساعت 08:34:39
پاسخ: دوست گرامی دوست از هوره سلام از بازدید و پرسشتان ممنون. 
بارها گفته ام و بار دیگر هم می گویم شناخت من از افراد منطقه بسیار کم است هر داوری که درباره افراد بکنم احتمالا با خطا روبرو خواهد بود داوری من درباره افراد جلسه صرفا مبتنی به همان یکی دوتا جمله ای بوده که ان شخص توی ان جلسه بیان کرده است و این برای ارزیابی کافی نیست. بی گمان افراد دانا و دلسوز هم توی جلسه بوده همین گونه که در جامعه هم هست. اشکالی که در کل جامعه ی ما هست در آن جلسه هم بود این است که میدان دست شعار دهندگان است نه آدم های اندیشمند.

نویسنده مهدی در تاریخ 1393/10/06 ساعت 13:14:26
باسلام خدمت ان کسانی که میترسند اسمشان را بنویسند :اگر فردی بخواهد کاری برای مردم انجام دهد نباید کاری به اصلاح طلب یا اصول گرا داشته باشد .واگر شما دلتان به حال منطقه مان می سو.زد به میدان بیا وهمچنین با کمک اقای شاهسون پنج نفر را معرفی کنید .وایا شما که چنین مطلبی را نوشتید درجلسه حضور داشتید؟؟؟؟وشاید هم شما دنبال منافع خود هستید

نویسنده دوستی از هوره در تاریخ 1393/10/06 ساعت 23:58:22
سلام آقا مهدی عزیز من کل جلسه را خبردار شدم و دنبال هیچ منفعتی نیستم اتفاقا افرادی هم در جلسه بودند که نظرات مثبتی داشته اند ؟چرا آقای شاهسون نظرات آنان را بیان نکرده و به دلسوزی های آنان نپرداخته ، تا کی باید دیگران برای ما مدیریت کنند در صورتیکه از منطقه ما شناختی ندارند ، هر چقدر شما از اردل و دشتک اطلاعات دارید و مردم آنجا را می شناسید بخشدار ما نیز از ما و مشکلات ما خبر دارد؟ دوستان گرامی قدری واقع بین باشید .آقای شاهسون به استناد فرمایشات خودشان نباید هر مطلبی را که می شنود به دوستان حاضر در جلسه ارتباط دهد .شاید خبر دهندگان مغرضند. انسان عاقل و عادل تا در مورد چیزی یقین حاصل نکند از بروز آن خودداری می کند .البته باید اطلاع رسانی صورت بگیرد تا مردم آگاه شوند ولی نه هر مطلبی را که هر کسی گفت.

نویسنده عباس در تاریخ 1393/10/07 ساعت 00:03:43
سلام بر برادران بخش.جناب شاهسون شعار دهندگان جلسه چه کسانی بودند.؟شعارشان چه بود؟

نویسنده حسین از سوادجان در تاریخ 1393/10/07 ساعت 00:14:57
مهدی جان بچه کجایی اینقدر شجاعی.داداش تحلیل نویسنده غلط است چون منابع خبریش از اساس کذب است در ثانی ایشان خود در جلسه بوده ضمنا فردی که ایشان را به جلسه دعوت کرده آیا واقعا اصولگرا بوده.شاید رییس شورای بخش دعوت بوده و نیامده، چرا شورای هوره نبوده طبق اطلاعات فقط شورای دو روستا آنجا بودند آنهم جمعا چهار نفر.آستانه تحملتان خیلی کم است خودی را باید باور کنید تا پیشرفت کنید.شنیدم شوراها و دهیاران بخش طوماری در حمایت از بخشدار فعلی نوشته و مهر نموده و به فرماندار داده اند.اگر چنین اتفاقی صحت داشته باشد باید به حالامضاکنندگان گریست.آیا این مطلب درسته؟ دارم میگم شنیدم نگید گفتی؟

نویسنده اصغر از سامان در تاریخ 1393/10/07 ساعت 00:21:52
بنده دلم به حال لیدر های اصلاح طلب شهرستان سامان می سوزد که خودشان را خیلی سیاستمدار می پندارند در صورتیکه واقعیت چیز دیگری است .این دوستان در روستاهای خودشان کاندیدای شورای روستا شوند رای نمی آورند چه برسد به اینکه برای مردم تعیین تکلیف کنند. راستی ریس اصلاح طلبان بخش که در جلسه بوده کیست حتما آقای شاهسون برایم نامش را پیدا کرده و در جواب بگذار تا ببینیم این طرف چه کارست؟کلیه حقوق این سایت متلعق به روستای مارکده می باشد