Home arrow صفحه اصلی arrow آوای مارکده arrow گزارش نامه 77 اول دی ماه 93
گزارش نامه 77 اول دی ماه 93 چاپ ارسال به دوست
نویسنده Administrator   
1389/08/21 ساعت 15:09:07
فهرست صفحات
گزارش نامه 77 اول دی ماه 93
صفخه 2
صفخه 3
صفخه 4
صفخه 5
صفخه 6
صفخه 7
صفخه 8
صفخه 9
یادداشت ها

نویسنده شاهسون از مارکده در تاریخ 1393/10/08 ساعت 10:09:25
آقای عزیز  
1-دهستان که دزدیدنی نیست و کسی بر سر تو نزده تو که اینقدر متین هستی  
2- هیچ ارگانی امنیت سامرا را نپذیرفته که شما طلبکار باشید  
3-تو این چند سال در بوق و و کرنا کردید به کجا رسیده اید 
ما فقط از تلاشهای آقای مردانی در این مدت تشکر کردیم هر وقت زنگ زدیم جواب دادند و خود هم با تماسهای مکرر پیگیر نتیجه بودند.و مجددا از تلاشهای آقای جعفر مردانی در مدت بستری شهید غلامعلی شاهسون در مشهد و همچنین شهادت و پیگیری ایشان از طریق مراجع بسیار سپاسگزاریم. 
اجرکم عند الله

نویسنده محمد در تاریخ 1393/10/08 ساعت 17:18:21
باسلام خدمت اقای شاهسون :از این که اقای مردانی کمک کردن وپیگیر کار های شما بودن حرفی نیست چراکه احتمال میدم شما یک طرفتان گرمدره ای می باشد وحق دارید که کمکتان کرده باشه وایا اگر کسی دیگری به جای شما بود همین اقا کمکش میکرد؟؟وشاید هم این کار ها را انجام داده تا مردم رابه خودش جلب کند وحق وحقوق پایمال شده کمرنگ کند>.درضمن اقای مردانی به نظر بنده به وظیفه اش بوده وباید انجام میداده !!

نویسنده عرب در تاریخ 1393/10/08 ساعت 21:49:35
داداش جان ما هم از کمک آقای مردانی به شهید تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر می کنیم دسسش درد نکنه ولی داداش جان جابجایی مرکز دهستان دزدیه دزدیه باید یه متر شاخ و دو متر دم داشته باشه تا دزدی حساب شه همین که دهستان حق 1500 نفر مردم یه ده برداره برا ده خودت دزدیه از دزدی هم یک درجه بالاتره بالاتریش اینه که به شعور مردم توهین کرده داداش جان این رفیق تو مردی باهوشه الانم داره از این فرصت پیش اومده سوء استفاده می کنه از احساسات پاک مردم نسبت به شهید داره سوء استفاده می کنه من از این می ترسم که یه خونواده یا طایفه یا فامیله توی روی مردم نگه داره آخی چرا تو اصرار داری با خون پاک و حرمت مقدس شهید گناه جعفر مردانی بشوری چون از نوشتت معلومه که از اعتراض مردم ناراحتی حالا که به تلفن تو هروقت زنگ بزنی جواب مییده زنگ یزن بگو داداش جان اگه می خوای اعتراض مردم مارکده خاتمه داده بشه یه وقت که سوار ماشین داری میره گرمدره دم مسجد مارکه چند دقیقه وایسا از بلنگو اعلام می کنیم مردم بیان تو مسجد به مردم بگو مردم بزرگ مارکده من خطا کردم که حق دهستان شما دادم به گرمدره منو ببخشین.

نویسنده Anonymous در تاریخ 1393/10/08 ساعت 23:51:24
باسلام خدمت اقای شاهسون از مهندس مهدی عرب درباره سفرهای خارجه که اخیرا داشتند درمورد اداب ورسوم وفرهنگ انها مطالبی بنویسند وچرا تعدادی ازتحصیل کرده های روستا که قبلا مطالبی بیان می کردند دیگه خبری نیست

نویسنده جمعی از جوانان ب در تاریخ 1393/10/09 ساعت 00:04:32
بنام خدا 
عروج شهادت گون زائر اباعبدالله الحسین(ع )، برادر بسیجی غلامعلی شاهسون را به مردمان روستای دوست وبرادر مارکده و به خانواده این شهید عزیز تبریک وتسلیت میگوییم وبرای آن شهید سعید،قرین رحمت الهی در جوار شهدای کربلا را مسالت می نماییم.

نویسنده شاهسون از مارکده در تاریخ 1393/10/09 ساعت 09:21:13
داداش جان آقای عرب  
تو چطور به خودت این جرات و جسارت را میدی که ایشان (اقای مردانی) بیاد و توی بلندگوی مسجد از جنابعالی معذرت خواهی کند ضمنا در شان تو نیست که این کلمات را به زبان بیاوری وچه ربطی دارد که بگوئی سوء استفاده می کند و با احساسات مردم بازی می کند . می توانست مثل بقیه کمک نکند . بعد هم چهار ساله اعتراض کردید به کجا رسیدید ضمنا ایشان معاون بود با اعتراضهای شما مدیر کل شد . 
ضمنا مسئول دهستان آقای مسعود شاهسون بود که بیشتر از همه پیگیر بوده اند. 
به نظر من کمی آهسته تر 
با تشکر

نویسنده جمعی از جوانان ب در تاریخ 1393/10/09 ساعت 17:50:47
بنام خدا 
آقای شاهسون در متن پیام تبریک وتسلیت و در قسمت نام شما(فرستنده پیام )جمعی از جوانان بسیجی روستای گرم دره ، حذف شده و با علامت تعجب(؟ ) نشان داده شده است 
امیدوارم اشتباه سهوی بوده باشد.

نویسنده مردانی در تاریخ 1393/10/09 ساعت 23:00:25
باسلام واحترام؛ باعرض تسلیت به اهالی محترم روستای مارکده بالاخص خانواده محترم شهیدشاهسون،به آگاهی می رساند :اولا جعفر مردانی انجام وظیفه نموده ثانیا ناچیز ترین کاری بوده که برای شهید وخانواده او انجام داده است وآنرا افتخاری برای خود می داند وخواهشا کمتر از ایشان مایه بگذارید.انشاءالله دعابفرمائید که خداوند به همه ما حسن عاقبت عطا فرمایند.

نویسنده شریفی در تاریخ 1393/10/09 ساعت 23:12:07
الان وقت این صحبت ها نیست همه باید برای وحدت وهمدلی قدم برداریم .متاسفم که بعضیها در این موقعیت دارند سوءاستفاده می کنند .آقای شاهسون از جنابعالی هم انتظار می رفت که آنچه بعضی از .....نگاشته اند در معرض نمایش قرار ندهید شاید این بنده خدا اصلا اطلاعی از این نوشته ها نداشته باشد .شما مدیریت بفرمائید ونگذارید تفرقه ایجاد شود .حرف های ناگفته را همیشه می شود گفت وپیگیری کرد.

نویسنده محمد در تاریخ 1393/10/09 ساعت 23:13:22
باسلا خدمت اخوی شاهسون:توچرا این قدر طرف جعفر مردانی رو میگیری وسنگ اونو به سینه میزنی حتما کاری برات انجام داده.اگر برای من هم کاری انجام داده بود من هم طرفشو میگرفتم داخل روستا چند نفر مثل شما داشته باشیم نیازی به دشمن نداریم. در ضمن اگر من هم ابدارچی اداره ای بودم وزیراب افراد رامیزدم تا برای کاندیدای شورا رد صلاحیت بشن از ابدارچی به معاونتی ارتقاءپیدا میکردم .جناب مردانی روزگار همین طور نمی ماند ویک اصطلاحی هست که می گویند گهی پشت به زین وگهی زین به پشت بله داداش!!!!!!!!!!!!واقای مسعود شاهسون پیگیر چه کارهای بودند؟؟؟؟؟راستی اقای شاهسون از جلسه انتخاب بخشدار چه خبر اگر خبری دارید ماراهم درجریان بذارید..باتشکر فراوان دوستدار شما همشهریان محمدکلیه حقوق این سایت متلعق به روستای مارکده می باشد