Home arrow صفحه اصلی arrow آوای مارکده arrow گزارش نامه 77 اول دی ماه 93
گزارش نامه 77 اول دی ماه 93 چاپ ارسال به دوست
نویسنده Administrator   
1389/08/21 ساعت 15:09:07
فهرست صفحات
گزارش نامه 77 اول دی ماه 93
صفخه 2
صفخه 3
صفخه 4
صفخه 5
صفخه 6
صفخه 7
صفخه 8
صفخه 9
یادداشت ها

نویسنده محمدعلی شاهسون در تاریخ 1393/10/15 ساعت 16:26:26
پاسخ: دوست عزیز آقای علی از هوره، سلام و تشکر از بازدید و یادداشتان. کاش یکی دو نمونه از نوشته و مطلبی که وجهه ی مارکده را خراب کرده ایم اشاره فرموده بودید. احتمالا منظورت از دامن زدن ما به اختلافات یاد آوری زیر پا گذاشتن قانون و دادن دهستان حق مارکده به گرم دره است از جنابعالی می پرسم اگر بخشداری را از هوره بگیرند و بدهند به مارکده شما برای کسی که چنین حق شما را پایمال کرده دست می زنید؟ دوست عزیز بضاعت علمی ما در ارائه مطالب همین قدر است از آنهایی که بکبار مطالب را خوانده و دیده اند ارزش خواندن ندارد بابت ان یکبار پوزش می خواهم ولی اگر با دانستن اینکه نوشته های من وقت تلف کردن است و دوباره آمده و خوانده اند برایشان متاسفم من باشم وقتی ببینم نوشته های ادمی ارزش خواندن ندارد نمی خوانم. با قاطعیت می گویم تمام نظرات را به نمایش می گذارم استثناء انهایی هستند که فحش و ناسزا نوشتند و یا اتهام که بار حقوقی داشته باشد است اگر سخن من قابل پذیرشتان نیست ازتان دعوت می کنم بیایید مطالبی که به نمایش در نیامده را ببینید. من قصد تخریب هیچکس را نداشته و ندارم بلکه باور دارم که تک تک انسانها این حق را دارند که از همه ی اطلاعات در حوزه عمومی با خبر باشند نوشته های من هم در این راستا هست. کاش می نوشتید در کدام نوشته من خود را بهتر از دیگران می بینم به نظر من این سخن جنابعالی قدری نسنجیده است من نه خود را بالاتر و نه پایین تر از دیگران می دانم. از جنابعالی تقاضا می کنم هر دو هفته یکبار آیه ای از قران و یا حدیثی را انتخاب کنید به دست من برسانید تا من به نام خوتان روی صفحه اول به نمایش بگذارم لطف کنید مطلب خود را روزهای 13 و 28 هر ماه تحویل دهید بازهم از نطرتان تشکر می کنم.

نویسنده محمدعلی شاهسون در تاریخ 1393/10/15 ساعت 15:54:36
پاسخ: دوست عزیز قرار نیست هرکس که معلم بود عاشق پست بخشداری هم باشد!؟ و فقط پست بخشداری خدمت به مردم نیست هر آدمی می تواند در هر گوشه ای از این جامعه به همنوعانش در هر کار تولیدی و یا خدماتی خدمت کند فقط معلم های ما نیستند که این پست را قبول نمی کنند خیلی از افراد هستند یک لحظه زندگی آرام خود را به هیچ پست و مقامی نمی فروشند. برای نمونه من 10 سال شورای روستا بودم بارها پیشنهاد شد که ریاست شورا را بپذیرم هیچوقت نپذیرفتم باید بپذیریم هر آدمی این حق را دارد که نحوه زندگی و نوع کار خود را انتخاب کند اینکه مردم مارکده به معلم رای ندادند یک واقعیت است چرایش را من خیلی نمی دانم ولی وقتی صندوق رای گذاشته می شود یعنی اینکه مردم حق دارند به هریک از کاندیدها که می خواهند رای دهند و ما بر حسب قانون باید به رای مردم احترام بگذاریم.

نویسنده نسیم در تاریخ 1393/10/28 ساعت 16:26:46
مردانی تشکر اما من تعجب میکنم از اینکه وقتی شهادت عزیز جانم غلامعلی شاهسون اعلام شد همه خبر گزاری ها استان وغیره بجای مارکده اعلام کردندن اهل روستای گرمدره تاکی این بیشعور بازی هارا میخواید ادامه بدند

نویسنده محمد در تاریخ 1394/12/22 ساعت 12:52:08
با سلام جناب مردانی هر کاره باشه بالاخره یه افتخاره واسه گرمدره

نویسنده هاشمی در تاریخ 1394/12/22 ساعت 12:54:33
با سلام جناب آقای شاهسون آگه یک بار دیگه در مورد جناب آقای جعفر مردانی بنویسی میگم این سایتت رو جمعش کنن

نویسنده محمدعلی شاهسون در تاریخ 1394/12/22 ساعت 20:54:36
دوست گرامی جناب آقای هاشمی سلام و تشکر از بازدید و یادداشتتان. دوست گرامی شما که چنین توان بالایی دارید لطف کنید بگویید قدری سرعت اینترنت را بالاتر ببرند ممنونتان می شوم.

نویسنده سرباز گمنام در تاریخ 1395/04/09 ساعت 18:53:34
سلام آقای شاهسون بحث رو در مورد آقای مردانی تمام کن و اگر نه مجبور میشم بگم ببندنش

نویسنده محمدعلی شاهسون در تاریخ 1395/04/10 ساعت 10:56:16
جناب سرباز گمنام سلام و تشکر از بازدیدت. 
بعد از سلام به استحضار می رسد کلمه و واژه ها برای خود معنی دارند وقتی ما می خواهیم کلمه ای را بکار ببریم ادب حکم می کند که هر کلمه ای را در جای به کار ببریم. سرباز گمنام یک کلمه ارزشی است به فردی گفته می شود که بدون چشم داشت چیزی از کسی یا تعریف و تمجید از کسی در راه وطن جنگیده و به شهادت رسیده اینقدر بدون توقع بوده که حتا نامش هم شناخته شده نیست. شما این نام را بر خود نهاده ای که از آقای مردانی که با سوء استفاده از موقعیت شغلی اش حقوق مردم مارکده را زیر پا گذاشته دفاع کنی؟ 
آقای مردانی بدون شک مرد و شخص محترمی اسنت و حضور و وجودش در استان داری برای مردم گرم دره و نیز مارکده یک افتخار است کاش ما تعداد زیادی از چنین مردان و زنان منطقه در ادارات داشتیم ولی همه ی اینها موجب نمی شود که از آن کار نادرستش انتقاد نکنیم این کارش تجاوز به حقوق مردم مارکده بوده و هست چه شما دستور بفرمایید سایت من را ببندند چه لطف کنید چنین دستوری نفرمایید.  
نکته ی دیگری که مایلم به عرض برسانم به کار بردن زبان تهدید است. تهدید کارساز نیست و تاثیری با دوام ندارد درخواست من این است که زبان مفاهمه را بکار ببرید تا یکدیگر را بهتر بفهمیم وقتی همدیگر را بهتر فهمیدیم هم آقای مردانی بهتر می تواند رشد کند و هم دوتا روستا.
نام شما / ایمیل شما
کلیه حقوق این سایت متلعق به روستای مارکده می باشد