Home arrow صفحه اصلی arrow آوای مارکده arrow گزارش نامه 140 نیمه مرداد 96
گزارش نامه 140 نیمه مرداد 96 چاپ ارسال به دوست
نویسنده Administrator   
1396/05/14 ساعت 10:55:57
فهرست صفحات
گزارش نامه 140 نیمه مرداد 96
صفخه 2
صفخه 3
یادداشت ها

نویسنده محمدعلی شاهسون در تاریخ 1396/05/18 ساعت 02:18:43
دوستان گرامی لطف کنید نظرات خودتان را درباره بند بند نوشته بنویسد و نشان دهید که مطالب گفته شده نادرست است.

نویسنده یاسر در تاریخ 1396/05/18 ساعت 05:45:22
بند بند نمیخواهد که تلاش کن اتحاد همدلی آرامش وهمسو بودن را به اعضای شورا ودر راستای آن به جامعه تزریق کنی نه با گروهی هم فکر آرامش و وحدت مردم واعضای شورا را بهم بزنی .لطف کن نام یک نفر را که منوچهر به او گفته به من رای بده را بگو یا اقوامی راکه از بیرون دعوت کرده که بیایند به او رای بدهند .تواز آنجا میسوزی که بااین همه تبلیغات منفی وحملات جورواجور وانبوهی از تهمتهای ریز ودرشت که روانه شخصیت منوچهر میکنی بازهم مردم به او اعتماد کرده واو را انتخاب کردند.کمی با خود وهمفکرانت با صداقت تعمل کنید وجویای این معما شوید نه چرت وپرت بنویسی که با آرد دادن یا زنگ زدن به منازل آنها برای گرفتن آرد رای جمع کرده .من خود شاهد بودم که حتی در مقطعی برای شخص شما هم برای گرفتن آرد زنگ زده یعنی به دنبال رای شما هم بوده.آردی که سهمیه همه مردم روستا است وهمه هم اگر مایل باشند میروند میگیرند این دریوریها دیگر چیست که میگویی .از شما بار دیگر تقاضا دارم که در راستای آبادنی وپبشرفت روستا ودیدن نقطه قوت واشتراک اعضای شورا تمرکز کن واگر اختلافی هم دردیدگاه ونظراتشان نسبت به هم یا روستا دارند آن را بزرگ جلو نکن تا در آرامش با همدلی در پیشرفت روستای عزیزمان با هم ودرکنار هم باشند .

نویسنده حسین عرب مارکده در تاریخ 1396/05/20 ساعت 08:59:33
سلام اسم من حسین فرزند حاج بهرام . این تهمت را که به حاج بهرام زدی می گذارم به حساب پیری . از قدیم گفتند پیری و معرکه گیری آخه آدم هر چه سنش بالا تر میرود عقلش کمتر میشود خودمونی بگم هر تر میشود افتاد. انسانی که مهم میشود پشت سرش هم طبیعتا ظر زیاد میزنند از زمان پیامبر بوده تا الان البته شما که اصلا اسلام و پیر و پیغمبر را که قبول نداری بگذریم اگر به فکر منافع روستا بودی که آنوقت که جوان بودی عقله نسبتا خوبی داشتی جای دیگر زندگی کردی الان هم بزار مردم زندگی شون را با خوبی و برای آبادانی روستا انجام بدهند . وو در غیر اینصورت با ننگ از روستا بیرونت میکنیم . در ظمن تهمت به کسی که موتور میدزد و اوراق میکند که مردم نفهمند بزن نه پدر من که هر کسی مشکل تو طایفعش پیش میاد با ایشان در میان میگذارند

نویسنده علی ا.ص در تاریخ 1396/05/18 ساعت 15:04:12
اصولا بحث در این مورد غیر منطقی به نظر می رسه چون به تجربه دیده شده رای مردم مارکده با هیچ کدام از اصول نمیخونه و اصولا هیجانی و سطحی هست. من اصلا از انتخاب فردی چون منوچهر تو مارکده تعجب نکردم که اگر انتخاب نمی شد تعجب داشت. اغلب مردم در مارکده اندیشیدن نمی دانند و از این رو اگر فردی آنها را به تفکر دعوت کند یا مبتنی بر تفکر بخواهد با آنها صحبت کند بشدت مقاوت می کنند. این بی شک نتیجه حضور روحانیون و جایگاه ویژه آنها در روستاس که در مسلک آنها همیشه فصل الخطابی از قشر روحانیون وجود دارد که نیاز به تفکر را از بقیه رفع می کند. واقعا به نسل جوان توصیه می کنم در این مسیر تجدید نظر بکنند و به جای تقلید فکر و تحلیل کنند.

نویسنده Anonymous در تاریخ 1396/05/18 ساعت 15:21:23
در مورد دهیار بگویم که خود کریم شخصیت قابل احترامی دارد و در دوره خدمتش صادقانه کار کرده ولی معتقدم که باید شورا یک نفر دیگر را بیاورد با ایده های نو چون تقریبا همه جای دنیا رسم است که مدیریت چرخشی باشد 
اگر اینطور باشد یک نفر دیگه با افکار دیگه با انرژی مضاعف وارد کار میشود و افکار نو فرصت بروز پیدا میکنند 
به همین جهت ازشورا تقاضا دارم دهیار جدید بر کرسی دهیاری بنشانند 
تو هم آقای شاهسون به ذهنت نمیرسه که از این زاویه مسائل رو تحلیل کنی چون حسود و بسیار بسیار خودخواه هستی

نویسنده ابوالفضل شاهسون در تاریخ 1396/05/18 ساعت 20:57:32
اگر می خواهید جامعه ای پویا ، شفاف و سالم داشته باشید از انتقاد کنندگان نهراسید. میدان را برای آنها باز کنید و در صورتی که پاسخی به مطالب مطرح شده در سایت دارید شفاف بیان کنید و بخواهید تا در همین سایت درج شود. بیان مطالب با کلمات تند و زننده در شان انسان های والا مرتبه و فرهیخته نیست.  
یکی از دلایل رشد و سلامت اقتصادی و حتی رشد سیاسی در بسیاری از کشورهای غربی وجود مطبوعات آزاد می باشد.بالعکس آن نیز صحیح است، عدم وجود آزادی بیان باعث فساد خواهد شد. این را دیگر همه شاهد بوده ایم.

نویسنده علی.ا.ص در تاریخ 1396/05/20 ساعت 17:45:10
سخن حسین، بهرام معیار بسیار ارزشمندی از نحوه تفکر حاج بهرام در مقابله با صدای مخالف است. تفکری که ابزارش تکفیر مخالف است. استفاده ابزاری از دین در جهت منافع شخصی، همون چیزی که مملکت گرفتار اون هست و با سرعت به سمت قهقرا حرکت می کند. هر کس خواهان حذف مخالفش است ابتدا خود را با محمد بن عبدالله مقایسه و سپس پتک تکفیر را بر سر مخالف هوار می کند. جوانان مارکده این شاخص ها را مد نظر قرار دهند. سوالی که پسر حاج بهرام دارم اینه که پدر چند سالشونه؟ تحصیلات چی دارند؟ محل ارتزاق شون؟ نگاهشان به دین؟ نگاهشان به مردم؟ نظرش در مورد آزادی بیان؟ نظرشون در مورد تفاوت بین آزادی بیان و فحاشی؟ تعریفشون از آبادانی واقدامات موثر ایشون در آبادانی مارکده و تامین زیر ساخت های چون گاز، تلفن، اینترنت و..تعریفشون از زندگی خوب؟ نظرشون در مورد تحقیقات محلی برای استخدام؟ تعریفشون از انسان، اخلاقو... و ..... 
شاید به نظرتون مسخره بیاد این سوال ها، اما واقعیت اینه که وقتی کسی مسئولیتی تو جامعه داره لزوما باید این نظراتش به سمع و نظر مردم برسه.

نویسنده Anonymous در تاریخ 1396/05/21 ساعت 01:55:55
تقریبا همه نظرات مثل هم هستند یک نفر هم موافق نداری  
 
بد نام برو از همه دور شو

نویسنده Anonymous در تاریخ 1396/05/21 ساعت 02:23:12
ممدعلی شنیدم حاج بهرام با چراغ مرکبی دنبالت میگرده  
واقعا حماقت رو از حد گذروندی دیگه باید جمعت کنن

نویسنده Anonymous در تاریخ 1396/05/21 ساعت 02:26:34
حسین حاج بهرام اگه رگ داری برو به صورت حضوری جوابش رو بده وخلافش رو ثابت کن 
اگه این کار رو کردی حتما اطلاع رسانی کنیدکلیه حقوق این سایت متلعق به روستای مارکده می باشد