Home arrow بایگانی نشریه آوای مارکده arrow آوای مارکده arrow 'گزارش نامه 152 نیمه بهمن 96
'گزارش نامه 152 نیمه بهمن 96 چاپ ارسال به دوست
نویسنده Administrator   
1392/10/05 ساعت 19:40:57
فهرست صفحات
'گزارش نامه 152 نیمه بهمن 96
صفخه 2
صفخه 3
صفخه 4
صفخه 5
صفخه 6
یادداشت ها

نویسنده محمدعلی شاهسون در تاریخ 1396/11/21 ساعت 05:27:10
سلام، دوست گرامی: من نظرم را در مقاله به صراحت گفتم من تقریبا تمام کتاب های دکتر شریعتی و آقای مطهری که بت روشنفکری مذهبی بودند را قبل از انقلاب و نیز در سال های آغازین انقلاب خواندم. این کتاب ها با سرعت حرکت لاکپشتی من را جلو آوردند ولی دریافت آگاهی از طریق اینترنت جهشی است. اینترنت بهترین وسیله آگاهی دهنده است که بشر تا کنون به خود دیده است اینترنت می تواند غل و زنجیر خرافات را از دست و پای ما طبقه محروم جامعه باز کند حداقل برای من چنین بوده است برای نمونه قبل از پیروزی انقلاب در یک کاست صوتی از زبان همین آقای خامنه ای در یک میزگردی که با آقایان مطهری و حجازی داشتند نام کتابی را شنیدم بیش از 15 سال دنبال این کتاب بودم تا توانستم پیدایش کنم حالا هر نوع کتابی که شما بخواهید می توانیید ظرف چند دقیقه روی صفحه کامپیوتر خود داشته باشید. اینکه آخوند جماعت با اینترنت مخالف است یک امر عادی و طبیعی است همین آخوندها از آغاز مشروطیت با مدرسه هم مخالف بودند با رادیو هم مخالف بودند و حرام اعلام کردند با تلویزیون هم مخالف بودند با ویدئو هم مخالف بودند با ماهواره هم مخالف بودند با هر پدیده ای که آگاهی دهنده باشد هم مخالف هستند و خواهند بود به همین جهت اداره ارشاد کارش شده سانسور کتاب چون آخوند جماعت از نادانی و نا آگهی مردم نان می حورند هرچه من و تو نادان تر نان آنها تامین تر. آنها می خواهند همیشه بر گرده ما سوار شوند این ما هستیم که نباید سواری بدهیم.

نویسنده Anonymous در تاریخ 1396/11/21 ساعت 14:39:50
سلام ...شما فقط جواب سول دوم دادید..پس جواب اولی ؟؟

نویسنده محمدعلی شاهسون در تاریخ 1396/11/21 ساعت 18:19:06
سلام، دوست عزیز، پاسخ پرسش اول شما در جواب پرسش دوم مستتر است. وقتی قرار نیست شما از من تبعیت کنید چه فرقی می کند که پشت سر من چه می گویند؟ هر ادمی آزاد است در پشت سر من هر نوع حرفی که می خواهد بزند اگر شنونده دارای عقل و خرد و فهم باشد ارزیابی اش را از عقل و خرد خود می گیرد نه از دهان دیگران.  
با این وجود پسر کدخدای روستای مان بی شرمانه و به دروغ حرف هایی پشت سر من زده و بی شرمانه تر اینکه این دروغ های ساخته ذهن خودش را به اداره اطلاعات هم گزارش کرده من هم پاسخ او را طی نامه ای دادم و رونوشت همان نامه را به چند اداره و مسئولان هم داده ام و نیز در روستا هم پخش کردم جستجو کن نامه را پیدا کن و بخوان تا حقایق را دریابی اگر نتوانستی نامه را پیدا کنی مراجعه کن تا نسخه ای هم به شما تحویل دهم.

نویسنده محمدعلی شاهسون در تاریخ 1396/11/21 ساعت 13:15:33
سلام، دوست گرامی لطفا و خواهشا نه تنها از من بلکه از هیچکس تبعیت نکن بکوش و دانش کافی بیندوز و از عقل و فهم و خرد خودت پیروی کن. اصلا پیروی با خرد انسانی جور در نمی آید یک انساتن خردمند انتخاب می کند و مسئولیت انتخاب خود را هم می پذیرد.

نویسنده Anonymous در تاریخ 1396/11/21 ساعت 08:12:31
اقای شاهسون ..ببخشید تو یه مکان عمومی کنجکاو میشم یه سوال؟؟ 
 
علت رد صلاحیت شما باعث شده از نظام و سیاستهاش راضی نیستین  
ایا القابی که به شما نسبت دادن واقعیه یا از روی دشمنی وحسادت بوده چون بنده مبخام بدونم تو چه مسیری دارم از شما تبعیت میکنم

نویسنده Anonymous در تاریخ 1396/11/21 ساعت 19:12:30
سلام .اقای شاهسون ...هدف شما از این سایت چیه ؟؟میخایین رهبری یه گروهی داشته باشی ..عاشق پست ومقام هستین..قصدتون روشنگری جامعه عست..منافع مادی براتون داره ...بنده هنوز به عنوان یکی از همشهریات برام مبهمه که شما نیت تون از این مطالب و پیگیری مسایل چیه؟

نویسنده Anonymous در تاریخ 1396/11/22 ساعت 14:57:04
دوست گرامی اقای شاهسون .جواب نداید..لطفا توی یه جمله مختصر جواب سوال بی پاسخ بنده بدید ممنون میشم چون الان فعالیتهای فرهنگی شما برای من حالت سریالهای بی محتوای ایرانی داره که اخر کار میبینی هیچ نتیجه ای از 
اون مجموعه یا سریال نگرفتی

نویسنده محمدعلی شاهسون در تاریخ 1396/11/22 ساعت 18:18:35
سلام، دوست عزیز جناب عالی نه دادستان هستید و نه نماینده دادستان که بخواهید تفتیش عقاید کنید مرتبه اول هم که پاسخ ندادم هدفم این بود که به پرسش نا بجای خودتان پی ببرید حسن فضای مجازی این است که هر آدمی دارای انتخاب هست. جناب عالی وقتی وارد سایتی شدید اگر مطالبش را مفید یافتید بخوانید اگر دیدید مطالبش مانند سایت من بی محتوا بود لطفا و خواهشا فوری خارج شوید و هرگز هم وقت گران مایه تان را در اینجا هدر ندهید من هم سپاسگزار شما خواهم بود که مطالب من را نخوانید.

نویسنده Anonymous در تاریخ 1396/11/22 ساعت 19:50:13
شاید هم شما درست بگید دوست عزیز ..ولی حالا که وقت میگزاری حداقل یه مطالبی بگزار که گرهی از مشکل مردم بگشایی ..نه اینکه هدفت انتقام از پسر کدخدا ..باشه ویا هر شخصی که به دلایلی از ایشان رنجیده ای.

نویسنده Anonymous در تاریخ 1396/11/22 ساعت 19:56:01
اگر هم به نوعی با نظام جمهوری اسلامی مشکلی داری .باید اگاه باشی که هر نظام وهر حکومتی مشکلات خاص خودش نسبت به موقعیت جغرافیایی..وسیاسی واقتصادی در سطح بین الملل داره وهر ادمی جایز الخطا میباشد حتی حضرت علی (ع)هم نتونست عدالت اجراء کنه واگر عقاید ازاد باشه شما هم باید نسبت به عقیده من وبقیه محترمانه رفتار کنیدکلیه حقوق این سایت متلعق به روستای مارکده می باشد