Home arrow صفحه اصلی arrow آوای مارکده arrow گزارش نامه 159 اول خرداد 97
گزارش نامه 159 اول خرداد 97 چاپ ارسال به دوست
نویسنده Administrator   
1397/03/01 ساعت 17:43:32
فهرست صفحات
گزارش نامه 159 اول خرداد 97
صفخه 2
صفخه 3
یادداشت ها

نویسنده قیصر.... در تاریخ 1397/03/06 ساعت 06:11:39
بانهایت تاسف باخبرشدیم که ستاره سینمای ایران ناصرملک مطیعی درسن 88سالگی درگذشت یادش بخیر! توی اواخر دهه 60 واوایل دهه 70 که ویدیو قاچاق بود وهمین افراد خشکه مقدس متظاهربه دینداری میگفتند اینا که ویدیو نگاه میکنن بی دین ولاابالی اند! خیلی از نوجونا وجوناوبزرگترا بعضا" خانوادگی به تماشای فیلمهای فارسی می نشستند ناصرخان ملک مطیعی نقش اول بسیاری از فیلمهای دهه 40 و50 بود از قیصر /کلاه مخملی/ کاکو/ چهارراه حوادث/ وناخدا/گرفته تا اخرین فیلم هایش برزخی ها ونگار /زیباترین دیالوگ ناصرخان (فرمان قیصر) درفیلم قیصر که میگفت قیصرکجایی که دائاشتو کشتند به هیچ وجه از اذهان طرفدارانش پاک نخواهدشد دوستی در گزارش نامه قبل کامنتی بااین عنوان گذاشته بود که باید قدرهنرمندان را بدانیم! اما ناصرملک مطیعی هم مثل خیلی از هنرپیشه ها دراخرین سالهای عمرش دروطنش بابی مهری مواجه شد تاجایی که مهران مدیری عزیز دوباربه دورهمی اش دعوتش میکند برنامه باحضورملک مطیعی ضبط میشود اما مدیران ارشد محافظه کار رسانه ملی از پخش ان جلوگیری میکنند!! شایدفکرکردندمردم با دیدن ملک مطیعی بی دین میشن وپایه های دینشان سست میشود!!!بهرحال ناصرخان هم مثل فردین تاهمیشه یادش در قلبها باقیست نقش های لوطی منش وجوانمرد ناصرملک مطیعی که به خوبی با مخاطبانش ارتباط برقرار میکرد را هیچگاه فراموش نخواهیم کرد برای روح این ستاره سینمای کشورمان ومحمدعلی فردین ارامش وشادی ارزومندیم وبرای بهروز وثوقی ومنوچهروثوق ودیگرستارهای سینمای کشورمان ارزوی سلامتی وطول عمرمیکنیم.

نویسنده Anonymous در تاریخ 1397/03/05 ساعت 02:47:08
تاریخ مصرف آخوند به پایان رسیده اینه طرفدارای آخوند باید بدونند و حساب خودشونه از آخوند جدا کنن

نویسنده Anonymous در تاریخ 1397/03/06 ساعت 06:22:35
توکه دانشمندی وعلامه دهر ودانای کل واگاه و واقف به همه مقوله های اجتماعی هستی!! این همه خودشیفتگی وشخصیت بادکرده تو وجود تویه نفر والا نوبره/تو توهمه جا تخصص داری وبقیه نه/ برو ..برو دوغ ته بنوش...رب از رب تشخیص نمیده بعد به همه ایراد میگیره راستی ازنقل ونباتات چه خبر بخورشون پایه های دینت محکم بشه!

نویسنده محبوبه عرب در تاریخ 1397/03/06 ساعت 21:12:48
با سلام. 
صحبت از تخصص به میان آمده است.اصرار دارند اظهار نظر در رابطه با دین، به متخصصش یعنی آخوند واگذارده شود.ضمن تاکید بر این نکته که آب دادن اجباری یک خرافه است و ارتباطی با دین ندارد، خواستم یادآور شوم که آخوند، با توهم خود برتر بینی، در ریز و درشت این مملکت نفوذ کرده و ریشه دوانده.از سرو کول قوای سه گانه در ایران، آخوند است که می لولد و بالا می رود.تریبون های نماز جمعه و صدا و سیما را یکسره در اختیار گرفته و درباره ی تخصصی ترین مسائل سیاسی و روانشناسی و جامعه شناسی نظر می دهد.در همه ی شئون مملکت دخالت میکند.تنفر درصد قابل توجهی از جامعه را به همراه دارد و اما از رو رفتن و حیا کردن و عقب نشستن ابدا در مرامش نیست و برای همین مردم تصمیم می گیرد و تعیین تکلیف می کند.پا در کفش همه کرده و باز برخی از حریمش و تخصص نداشته اش دفاع می کنند. پای منافعش وسط بیفتد ، در اصل دین هم دست می برد.مگر نه اینکه علم الهدی گفته بود راهپیمایی ۲۲ بهمن نص صریح قرآن است؟؟؟ نص صریح یعنی دقیقا نام راهپیمایی ۲۲ بهمن در قرآن آمده است. سنگ چه کسانی را به سینه می زنید؟؟؟

نویسنده محبوبه عرب در تاریخ 1397/03/06 ساعت 21:41:44
روح حقیقی روحانیت، تنها در آخوندی دمیده شده که عامل به معلومات خویش بوده و نه فقط واعظ.به دور از سیاست، در اقلیتی از مادیات، سرگرم خودسازی و انسان سازی.و خط قرمزش، آلودن دامان پاک دین به ثروت و شهرت و قدرت و انحصار و مقام طلبی.فرو رفته در تواضع و فروتنی و نه گردن کشیده با توهم خود خدا پنداری! چون علامه طباطبایی و محمد تقی بهجت که مورد احترام دوست و دشمن بوده اند.

نویسنده Anonymous در تاریخ 1397/03/07 ساعت 04:02:58
یک آخوند دیدم که واقعاً آخوند باشه اون هم حسینعلی منتظری

نویسنده Anonymous در تاریخ 1397/03/07 ساعت 19:42:26
یک آخوند دیدم که واقعا آخوند باشه اون هم حسینعلی عرب

نویسنده Anonymous در تاریخ 1397/03/09 ساعت 05:40:45
یک آخوند دیدم که واقعا" آخرخشک مغزی یه اون هم همونی که تومیگی استاد!

نویسنده حاج اقا در تاریخ 1397/03/10 ساعت 05:40:20
یاداشت 3 ازاین صفحه واین یاداشت را درپاسخ به یاداشت 7 صفحه قبل میگذارم/ فردی بظاهر بادین درنهایت بی ادبی طرف مخاطبش رو به خر تشبیح وخطاب میکنه که( خرچه داند قیمت نقل ونبات...)ازنظرشما ماها سررشته ای در دین نداریم ونباید نظربدیم شما وامثال شما که بادین هستین وسنگ دین ودینمداری را به سینه میزنید ودکترای دین دارید برای ما بگید چه تعریفی از دین ومفاهیم پیرامون اون دارید؟برداشت تون رو از دین بگید تو 4 تا خط خلاصه وموءجزوبه اختصار بفرمایید ازنظرشما دین چیست؟ببینیم شما که ناف تون رو با دین بستن از افراطیون دین هستی چه درچنته داری چقدر توان علمی ودانش دینی ومذهبی وتخصص ذاری!؟بعدش هم این چه دینی که داری وکدوم دینه که گفته توی با نزاکت!! هم نوعت رو به هردلیلی توی یه گفتگوی ساده خرخطاب کنی اگه اموزه های دینی اینه! ماها میخوایم هفتاد سال دیگه هم دین نداشته باشیم !! یه جوری هم دین دین میکنی که هرکی ندونه فکرمیکنه 10 تا رساله دادی بیرون ودکترای فقه واجتهاد داری!!شوربختانه مشکل شماها اینه که اگه فردی مثل خودتون سطحی نگرنبود وهمرنگ وهم سوی شما نشد وباتظاهروتسبیح وصف اول نماز ومسجدرفتن نخواست به شعورو فهم مردم بی احترامی کنه را بی دین قلمداد میکنید!!!همین!

نویسنده Anonymous در تاریخ 1397/03/12 ساعت 06:48:09
سلام شما که اسمتون رو گذاشتین حاج آقا .در مثال مناقشه نیست.منظور از مثال صفحه قبل نادان بودن طرف مقابل به او مسءله هست .چه جور باید گفت تا متوجه بشید.آقا هر کسی در تخصص خودش باید نظر بدهد من هم ادعا مرجع تقلیدی نمیکنم ولی در مساۍلی که نمیدونم نظر نمیدم مثل شماها 
اگر متوجه نمیشد مثال میزنم مثل پزشک که به شۼل پزشکی تخصص داره نظرش رو به بیمار میگه که باید جراحی بشی تا خوب شوی ومثالهای دیگر که همه میدانند واحتیاج به گفتن نیست .در مسئله آب دادن به گوسفند قبل از ذبح به نظر افرادی مثل من و شاهسون ودیگری احتیاج نیست .ونظر ما هم مهم نیست مرجع تقلید در این مورد نظر داده و ما که مسلمانیم طبق فتوای مراجع باید عمل کنیم .وسلام


آخرین بروز رسانی ( 1397/03/01 ساعت 16:40:56 )

کلیه حقوق این سایت متلعق به روستای مارکده می باشد